Aski Ankara Su Kesintisi

Ankara Belediyesi su dağıtım ve faturalandırmalardan sorumlu kurum olan Aski üzerinden sağlanan Ankara su kesintisi haberlerinin özet bilgilerine aşağıdaki listemizden ulaşabilirsiniz. Bilgi almak istediğiniz kesinti haberi için “Detaylar”ı seçerek ayrıntıları görüntüleyebilirsiniz.

01 Şubat 2023 Çarşamba saat 15:30:00 başlangıç tarihli Yenimahalle su kesintisi:
gazi mahallesi silahtar caddesi ve civarı – Yeni̇… Detaylar >>

01 Şubat 2023 Çarşamba saat 14:40:00 başlangıç tarihli Çubuk su kesintisi:
m.yazıcıoğlu mahallesi doruk caddesine bağlı soka… Detaylar >>

01 Şubat 2023 Çarşamba saat 11:45:00 başlangıç tarihli Çubuk su kesintisi:
y.selim mahallesi ipek caddesi ve kıymetoğlu cadd… Detaylar >>

01 Şubat 2023 Çarşamba saat 09:45:00 başlangıç tarihli Sincan su kesintisi:
gökçek mahallesini bir kısmı törekent mahallesi b… Detaylar >>

01 Şubat 2023 Çarşamba saat 09:00:00 başlangıç tarihli Gölbaşı su kesintisi:
incek mahallesi tamamı – Gölbaşı Ilçesi İncek Ma… Detaylar >>

01 Şubat 2023 Çarşamba saat 00:15:00 başlangıç tarihli Çankaya su kesintisi:
güzeltepe mahallesi,güvenevler mahallesi, ayrancı… Detaylar >>


Aski Su Kesintisi

İnsanların hayatını belli oranlarda etkileyen ve olmazsa olmaz olabilen ürüne su adı verilmektedir. Burada bulan suların kesintisi genellikle sorgulama sistemleri sayesinde belirlenmektedir. Böylece kesintiye müdahale edebilecek ekip adresi ve yeri kolay bir şekilde tespit etmektedir. Genellikle bu tarz kuruluşlar arandığı takdirde kişilerin adı soyadını ve adres bilgilerini almaktadır.

Bunun sebebi işlemleri hemen hızlı bir şekilde müdahale etmek olmaktadır. İller arasında ankara bu konuda kendini geliştirip en iyi hizmetleri verebilecek durumda olmaktadır. Çoğu zaman kanalizasyon tamiratlarında bile su kesintileri mevcut olabilmektedir. Bunun sebebi bir işlem yapılırken diğer bir yerin hasar görmemesi olmaktadır.

Bu gibi büyük çaplı kuruluşların adreslerinde suların hangi tarihte kesileceği önceden bildirilmektedir. Bunlara aski sayesinde bilinçli kesintiler olarak ulaşılabilmektedir. Böylece insanlar hazırlıksız yakalanmadan bir iki saatlik kesintilere maruz kalmaktadır.

Aski Su Kesintilerine Hemen Müdahale Eder mi?

Su kesintileri yaşandığı takdirde ASKİ’nin genel anlamdaki bulunan sayfasında genellikle bilgiler verilmektedir. Olası bir durumda ya da ihtimallere karşı muhakkak bu kurum bilgilendirilmektedir. En iyi ekiplerden oluşan kurumlar her bölgede yaygın halde çalışmaktadır. Böylece mağduriyetin önüne geçerek hızlı bir şekilde olaylara müdahale edebilme gücüne sahip olmaktadır. Burada bulunan kurumlar bünyesinde binlerce elemanı çalıştırmaktadır.

Aski Su Kesintileri Konusunda Her Yere Hizmet Verir mi?

Sorumlu olduğu Ankara ili çerçevesindeki her yere mümkün olduğunca hizmetler söz konusu olmaktadır. Bundan dolayı kesinti olduğu an kişiler gerekli yerlere bildirirse olay erkenden çözümlenmektedir.

Ankara Su ve Kanalizasyon İdaresi haber kaynağından aldığımız bu veriler resmi bilgi değildir, su kesintilerinin başlangıç ve bitiş saatleri Ankara hava durumundan etkilenebildiği gibi, Aski tarafından bağımsız şartlar da etkileyebilir. Planlı su kesintileri ve plansız su arızaları için tedbirinizi önceden almayı unutmayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir