Gaziantep Nizip Su Kesintisi

Gaziantep Nizip’te su kesintisi son dakika haberleri sitemizde. Gaziantep Su ve Kanalizasyon İdaresi sorumluluğunda olan ilçeye ait su dağıtımındaki arıza ve kesintileri listemizden kontrol edin.

 • 30 Ekim 2020 Cuma Tarihli Gaziantep Nizip Su Kesintisi
  Tahmini Kesinti Süresi
  Alpaslan ve Belkıs mahallesinin suyu arızadan dolayı saat 14.00 ’e kadar verilemeyecektir. Vatandaşlarımızın bilgisine sunarız.
  Su Kesintisi Başlama Saati : 30/10/2020
  Su Kesintisi Bitiş Saati : 30/10/2020 14:00
 • 04 Aralık 2020 Cuma Tarihli Gaziantep Nizip Su Kesintisi
  Tahmini Kesinti Süresi
  04.12.2020  tarihinde içmesuyu şebeke bağlantısı çalışmasında yaşanan teknik aksaklıktan kaynaklı Alpaslan mahallesi ve Belkıs mahallesi bir kısmına 24:00 kadar su verilemeyecektir. Kamuoyuna saygı ile duyurulur.
  Su Kesintisi Başlama Saati : 04/12/2020
  Su Kesintisi Bitiş Saati : 04/12/2020 00:00
 • 05 Aralık 2020 Cumartesi Tarihli Gaziantep Nizip Su Kesintisi
  Tahmini Kesinti Süresi
  04.12.2020  tarihinde içmesuyu şebeke bağlantısı çalışmasında yaşanan teknik aksaklıktan kaynaklı Alpaslan mahallesi ve Belkıs mahallesi bir kısmına 24:00 kadar su verilemeyecektir. Kamuoyuna saygı ile duyurulur.
  Su Kesintisi Başlama Saati : 05/12/2020
  Su Kesintisi Bitiş Saati : 05/12/2020 00:00
Harita Gaziantep ili Nizip ilçesine aittir. Gaski kesinti haritası değildir.
Cumhuri̇yet, İki̇zce, Tosunlu, Kaleköy, Gazi̇ler, Karşiyaka, Zeyti̇nli̇k, Mercanli, Yolçati, Turnali, Namik Kemal, Pazar Cami̇i̇, Söğütlü, Gülkaya, Yunus Emre, Yarimtepe, Fevkani̇, Yağmuralan, Fevzi̇ Paşa, Kiraçgülü, Mi̇mar Si̇nan, Balli, Durakli, Çakmaktepe, Özyurt, Turlu, Eski̇konak, Akkuyu, İstasyon, Aşağiçardak, Gökçeli̇, Düzbayir, Kurucahüyük, Altindağ, Şihlar, Mevlana, Tahtani̇, Erenköy, Nahirtepe, Fati̇h Sultan, Dutlu, Hafizpaşa, Tatlicak, Kocatepe, Kesi̇ktaş, Hazimoğlu, Seki̇li̇, Bozali̇oğlu, Gümüşgün, Mehmetobasi, Adakli, Kiratli, Yeşi̇levler, Dazhüyük, Kibris, Bahçeli̇, Günalti, Menderes, Sultan Abdülhami̇t, Köseler, Güzelköy, Eki̇nci̇, Mağaracik, Boyluca, Hancağiz, Alahaci, Tuluktaş, Karaburç, Aşağibayindir, Gevence, Kayalar, Samanli, Kizilcakent, Kamişli, Dernek, Yağcilar, Salkim, Eyüp Sultan, Uluyatir, İntepe, Yukaribayindir, Dayidaği, İsti̇klal, Kekli̇k, Saray, Toydemi̇r, Tanir, Yeni̇yazi, Sarikoç, Gürbaşak, Kizili̇n, Akçakent, Yeni̇yapan, Kumla, Mi̇hrap, Saha, Belkis (merkez), Çanakçi, Korucak, Şahi̇nbey, Belkis, Atatürk, Firat, Doğrular, Bağlica, Çatalca, Ni̇zi̇p Osb, Güder, Yukariçardak, Samandöken mahallelerinin su arızalarından bilgilenmek için sayfamızın kısayolunu kaydedin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir