Malatya Arguvan Su Kesintisi

Malatya Arguvan’da su kesintisi son dakika haberleri sitemizde. Malatya Su ve Kanalizasyon İdaresi sorumluluğunda olan ilçeye ait su dağıtımındaki arıza ve kesintileri listemizden kontrol edin.

 • 25 Haziran 2024 Salı Tarihli Malatya Arguvan Su Kesintisi
  Tahmini Kesinti Süresi
  Sayın Abonemiz, Arguvan İlçesine Bağlı Bahçelievler Mah.Dolaylı Mah.Tepebağ Mah.Yeni Mah. depo seviyelerindeki düşüklükten dolayı basınç sorunu yaşanacağından sular saat: [21:00] a kadar sınırlı verilecektir.Anlayışınız için teşekkür ederiz.
  Su Kesintisi Başlama Saati : 25/06/2024
  Su Kesintisi Bitiş Saati : 25/06/2024
 • 26 Haziran 2024 Çarşamba Tarihli Malatya Arguvan Su Kesintisi
  Tahmini Kesinti Süresi
  Sayın Abonemiz, Arguvan İlçesine Bağlı Tepebağ Mah.Dolaylı Mah.Yeni Mah.Bahçelievler Mah.depo seviyelerindeki düşüklükten dolayı basınç sorunu yaşanacağından sular saat: [22:00] a kadar sınırlı verilecektir.Anlayışınız için teşekkür ederiz.
  Su Kesintisi Başlama Saati : 26/06/2024
  Su Kesintisi Bitiş Saati : 26/06/2024
 • 28 Haziran 2024 Cuma Tarihli Malatya Arguvan Su Kesintisi
  Tahmini Kesinti Süresi
  Sayın Abonemiz, Arguvan İlçesine bağlı Bahçelievler Mah .Dolaylı Mah. Tepebağ Mah. Yeni Mah. depo seviyelerindeki düşüklükten dolayı basınç sorunu yaşanacağından sular saat: [20:00] a kadar sınırlı verilecektir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
  Su Kesintisi Başlama Saati : 28/06/2024
  Su Kesintisi Bitiş Saati : 28/06/2024
Harita Malatya ili Arguvan ilçesine aittir. Maski kesinti haritası değildir.
Koçak, Çakmak, Ermi̇şli̇, Asar, Güngören, Çavuşköy, Bahçeli̇evler, Çi̇ftli̇k, Yeni̇köy, Alhasuşaği, Yamaç, Güveçli̇, Bozburun, Bahçeli̇, Akören, Çobandere, Yoncali, Çayirli, Tatkinik, Gümüşlü, Morhamam, Konakbaşi, İçmece, Tarlacik, Yürektaşi, Yeni̇su, Yazibaşi, Gökağaç, İsaköy, Göçeruşaği, Karababa, Kömürlük, Bozan, Asmaca, Kizik, Koyuncu, Tepebağ, Hakverdi̇, Yukarisülmenli̇, Kuyudere, Aşağisülmenli̇, Karahüyük, Çevreli̇, Eymi̇r, Doydum, Dolayli, Kuruttaş, Armutlu, Yeni̇ mahallelerinin su arızalarından bilgilenmek için sayfamızın kısayolunu kaydedin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir